Galeria

Meble kuchenne

Wszystkie meble kuchenne, projektowane są w taki sposób, aby trafiły do gustu najbardziej wymagającego klienta. Dużą zaletą naszych kuchni jest ich funkcjonalność oraz wysokiej jakości materiały. Nasze meble wzbogacone są o akcesoria meblowe renomowanych firm Blum, Hettich i innych na życzenie klienta. Przy realizowaniu każdego projektu stosujemy między innymi fronty firm: BRW, a także innych producentów. Dla Państwa, jesteśmy stanie wykonać kuchnie w kilkudziesięciu wzorach, w różnych zestawieniach kolorystycznych, zaprojektowane tak, aby do każdego zestawu można było wbudować sprzęt AGD wybrany przez klienta.

Meble łazienkowe

Meble łazienkowe, w projekcie których specjalizujemy się od wielu lat, produkowane są na wymiar w zależności od potrzeb i wymagań klienta. Wykonujemy szafki, które w umiejętny sposób dopasowane są do aranżacji wnętrza, funkcjonalne, a jednocześnie stanowią efektowny element dekoracyjny każdej łazienki. Nasze meble będą pasowały zarówno do stworzenia wnętrza nowoczesnego jak i klasycznego.

Meble pokojowe

Oferujemy szeroki wybór mebli do: pokoju, przedpokoju, szafy wnękowe i do zabudowy – to tylko część naszej bogatej oferty. W naszych szafach montujemy tylko sprawdzone systemy przesuwne. Wewnątrz szaf stosujemy rozwiązania pozwalające utrzymać porządek tj. szuflady, kosze, wysuwane wieszaki na spodnie oraz pantografy. Wypełnieniem drzwi zewnętrznych mogą być: płyta laminowana, płyta na wysoki połysk, szkło kolorowe, lustra, fornir oraz grafika. Dokładamy wszelkich starań aby meble nasze, odznaczały się dużym poziomem estetyki, a także trwałością. Nieustannie podążamy za najnowszymi trendami i nowościami. Staramy się, aby proponowane przez nas rozwiązania były innowacyjne i niekonwencjonalne, takie które urzeczywistnią Państwa marzenia o pięknym wnętrzu.

Sypialnie

Najważniejszym elementem sypialni jest łóżko, które powinno być przede wszystkim wygodne , odpowiadać naszym gustom i współgrać z pozostałym wyposażeniem wnętrza. Wiemy doskonale, że odpowiedni wybór rozmiaru łóżka i dostosowanie go do wielkości sypialni, może zagwarantować najwyższy komfort snu, jak również doskonałe samopoczucie następnego dnia. Oferujemy konstrukcje praktyczne z pojemnikiem na pościel, nowoczesne, a także bardziej klasyczne.

Meble sklepowe

Oferujemy Państwu systemy służące do kompleksowego wyposażenia sklepów ( lady sklepowe, gabloty, regały sklepowe, stoiska i wyspy handlowe, witryny, stanowiska kasowe i inne meble sklepowe oraz system rurowo- kulowy ). Swoje projekty realizujemy na terenie całej Polski. Charakteryzująca nas elastyczność, pozwala na realizację nietypowych zamówień dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta i charakteru prowadzonej działalności. Aby sprostać panującym na rynku trendom stale wprowadzamy nowe pomysły i rozwiązania do naszej oferty. Meble naszej produkcji wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia ich długoletnią eksploatację.